Brazil v Colombia early hours of saturday morning [Friday night].lets hope Mina and Richarlison take it easy on each other
Full list from Everton of who plays where
Tuesday 3 September
Liam Higgins: Bosnia and Herzegovina Under-17 v Wales Under-17, Friendly, 4pm
Thursday 5 September
Anthony Gordon: England Under-19 v Greece Under-19, Friendly, 3pm
Liam Higgins: Bosnia and Herzegovina Under-17 v Wales Under-17, Friendly, 4pm
Lewis Gibson: England Under-20 v Netherlands Under-20, Friendly, 7pm
Nathangelo Markelo: England Under-20 v Netherlands Under-20, Friendly, 7pm
Seamus Coleman: Republic of Ireland v Switzerland, UEFA Euro 2020 Qualifier, 7:45pm
Friday 6 September
Lewis Dobbin, Tyler Onyango, Reece Welch: England Under-17 v Finland, Syrenka Cup, 3:30pm
Einar Iversen: Norway Under-19 v Sweden Under-19, Friendly, 4pm
Ryan Astley, Rhys Hughes: Denmark Under-19 v Wales Under-19, Friendly, 4pm
Moise Kean: Italy Under-21 v Moldova Under-21, Friendly, 5:30pm
Tom Davies: Turkey Under-21 v England Under-21, Under-21 UEFA Euro 2021 Qualifier, 6:45pm
Daniel Rose: Republic of Ireland Under-17 v Russia Under-17, Friendly, TBC
Saturday 7 September
Richarlison: Brazil v Colombia, Friendly, 1am
Yerry Mina: Brazil v Colombia, Friendly, 1am
Michael Keane, Jordan Pickford: England v Bulgaria, UEFA Euro 2020 Qualifier, 5pm
Gylfi Sigurdsson: Iceland v Moldova, UEFA Euro 2020 Qualifier, 5pm
Lucas Digne: France v Albania, UEFA Euro 2020 Qualifier, 7:45pm
Cenk Tosun: Turkey v Andorra, UEFA Euro 2020 Qualifier, 7:45pm
Sunday 8 September
Nathangelo Markelo: Netherlands Under-20 v Germany Under-20, Friendly, 3pm
Lewis Dobbin, Tyler Onyango, Reece Welch: England Under-17 v Austria or Romania, Syrenka Cup, TBC
Monday 9 September
Einar Iversen: Denmark Under-19 or Wales Under-19 v Norway Under-19, Friendly, 2pm
Ryan Astley, Rhys Hughes: Wales Under-19 v Norway Under-19 or Sweden Under-19, Friendly, 2pm
Anthony Gordon: Germany Under-19 v England Under-19, Friendly, 4pm
Lewis Gibson: Switzerland Under-20 v England Under-20, Friendly, 5pm
Tom Davies: England Under-21 v Kosovo Under-21, Under-21 UEFA Euro 2021 Qualifier, 7:45pm
Daniel Rose: Republic of Ireland Under-17 v Russia Under-17, Friendly, TBC
Tuesday 10 September
Moise Kean: Italy Under-21 v Luxembourg Under-21, Under-21 UEFA Euro 2021 Qualifier, 5:30pm
Alex Iwobi: Ukraine v Nigeria, Friendly, 7:30pm
Michael Keane, Jordan Pickford: England v Kosovo, UEFA Euro 2020 Qualifier, 7:45pm
Lucas Digne: France v Andorra, UEFA Euro 2020 Qualifier, 7:45pm
Gylfi Sigurdsson: Albania v Iceland, UEFA Euro 2020 Qualifier, 7:45pm
Seamus Coleman: Republic of Ireland v Bulgaria, Friendly, 7:45pm
Cenk Tosun: Moldova v Turkey, UEFA Euro 2020 Qualifier, 7:45pm
Lewis Dobbin, Tyler Onyango, Reece Welch: England Under-17 v TBD, Syrenka Cup, TBC
Wednesday 11 September
Yerry Mina: Colombia v Venezuela, Friendly, 1am
Richarlison: Brazil v Peru, Friendly, 3:30am