Can someone tell me the answer and explain please;
If a pencil, with a rubber cost £1.10, and the rubber is £1 more than the pencil, WHATS THE PENCIL COST??
If a pencil, with a rubber cost £1.10, and the rubber is £1 more than the pencil, WHATS THE PENCIL COST??